Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

AktualnościSekret radykalnej poprawy wyglądu i jakości skóry?

W artykule pt. "Sekret radykalnej poprawy wyglądu i jakości skóry" można przeczytać:

"Restylane Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, dająca natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, poprawę gładkości i elastyczności.

Zabiegi Restylane Skinboosters oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni oraz wokół oczu – obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia."

Polemizujemy z tym zdaniem

Preparat Restylane Vital, zwany później Hydrobalance, czy obecnie Skinbooster to preparat, który na rynku medycyny estetycznej znajduje się od conajmniej kilku lat. Nie jest nam znanym fakt, żeby kolejne wcielenia tego preparatu były czymś innym, niż tylko nowym brandem. Czyli zmieniono poprostu nazwę, opakowanie i konstrukcję strzykawki.

Nie polemizujemy z jakością preparatu, natomiast uważamy, że przedstawianie go jako coś "innowacyjnego", czy "nowatorskiego" należy interpretować z perspektywy wieloletniej już obecności tego prepartu na rynku...

http://www.rynekestetyczny.pl/sekret-radykalnej-poprawy-wygladu-i-jakosci-skory/
Szukając zaufanego lekarza medycyny estetycznej, skorzystaj z wyszukiwarki. znajdź lekarza

wyszukaj
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by