Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Baza wiedzy


A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Z

SCULPTRA – to biokompatybilny i biodegradowalny preparat medyczny zawierający kwas L-polimlekowy, który wykorzystywany jest do wstrzyknięć o działaniu pobudzającym produkcję naturalnego kolagenu. Stosowany jest przy wyrównywaniu objętości i uzupełnianiu owalu twarzy, które są następstwem procesów starzenia i nagłego przyrostu lub spadku wagi.

Zabieg: preparat, po znieczuleniu maścią, jest wstrzykiwany do skóry właściwej za pomocą cienkiej igły. Poprawa wyglądu jest długotrwała, a uzyskane rezultaty niezwykle naturalne i utrzymują się do 2 lat. Jednak pełna kuracja wymaga zazwyczaj wykonania 2 lub 3 zabiegów w odstępach 6-tygodniowych.

Wskazania: zapadnięte policzki, głębokie fałdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust i zmarszczki, okolice szyi i dekoltu, okolice kości policzkowych, zmarszczki na policzkach i podbródku.

Efekty: wygładza bruzdy i zmarszczki, przywraca utraconą objętość skóry, zapewniając wypełnienie konturów twarzy i dając efekt odmłodzenia.

Uwagi: preparat jest bezpieczny i biodegradowalny – całkowicie rozkłada się w skórze.Szukając zaufanego lekarza medycyny estetycznej, skorzystaj z wyszukiwarki. znajdź lekarza

wyszukaj
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by