Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Baza wiedzy


A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Z

TERMOPLASTYKA SKÓRY – inaczej termolifting, to metoda wykorzystująca podgrzewanie kolagenu w skórze w celu odwrócenia efektów starzenia się skóry. Wykorzystywane są trzy podstawowe metody termoliftingu: daleka podczerwień (np. Titan), fale radiowe (np. Alma Accent, Thermage), sfokusowane ultradźwięki (np. Ulthera). W przypadku fal radiowych specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry i tkanki podskórnej, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza to fibroblasty (komórki skóry) do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabieg: jest bezbolesny i nieinwazyjny, trwa od 30 minut do 2 godzin – w zależności od obszaru ciała poddawanego zabiegowi. Dla osiągnięcia pełnego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów: 4 do 8 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Wskazania: skóra zwiotczała, opadający owal twarzy, powierzchniowe blizny.

Efekty: skóra jest jędrniejsza i bardziej sprężysta. Pierwsze rezultaty są widoczne po około 3-5 tygodniach do kilku miesięcy po zabiegu.

Uwagi: zabieg może być wykonywany przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.Szukając zaufanego lekarza medycyny estetycznej, skorzystaj z wyszukiwarki. znajdź lekarza

wyszukaj
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by