Znajdź Eksperta w Swoim Mieście!

dr Urszula Chyrchel-Paszkiewicz

Gabinet Lekarski

ul Jana Brożka 2a/1

 

e-mail: uliach@poczta.onet.pl

kom. 602 102 105

dr Andrzej Ignaciuk

Lecznica „Konsylium” PTL

Al. Ujazdowskie 22 lok 2 (domofon 16)

e-mail: a_ignaciuk@wp.pl

tel. (22) 628 58 21

kom. 693 553 521

dr Dariusz Kołodziejczak

Medycyna Estetyczna Bellisana

Al. Wilanowska 7

 

 

 

 

www: bellisana.pl

e-mail: biuro@bellisana.pl

www: andaros.pl

e-mail: biuro@andaros.pl

kom. 665 665 078

tel. (22) 885 67 65

tel. (22) 401 06 65

dr Agnieszka A. Krawczyk

 

 

www: afrodytasalon.pl

www: centrumflebologii.pl

e-mail: akrawczyk@strona.pl

dr Iwona Krędzielak-Manikowska

Instytut Technologii Urody

ul. Berezyńska 26 (wejście od Francuskiej 44)

 

www: technologia-urody.pl

e-mail: i.manikowska@technologia-urody.pl

tel. (22) 490 41 33

dr Katarzyna Kwarecka-Zając

Yeshe Akademia

ul. Skolimowska 3 lok. 2

 

www: yeshe.pl

e-mail: yeshe@yeshe.pl

kom. 516 959 714

tel. (22) 412 53 86

dr n med. Magdalena Łopuszyńska

Gabinet Kosmetyki lekarskiej BELLA

ul. Piękna 20

www: bella-derm.pl

e-mail: magda_lopuszynska@op.pl

tel. (22) 625 33 00

dr Krzysztof Miracki

BeautyeD Laseroterapia i Medycyna Estetyczna

al. KEN 54

www: beautymed.com.pl

e-mail: rejestracja@beautymed.com.pl

tel. 605 905 608

dr Kamila Padlewska

Gabinet Dermatologiczny

e-mail: kamila@padlewska.com

kom. 604 072 291

dr Agnieszka Pietrzykowska

Holmes Place-Premium Clubs Hotel Hilton

ul. Grzybowska 63

 

 

www: holmesplace.pl

www: piekneestetki.pl

e-mail: medycyna.estetyczna@o2.pl

kom. 500 118 100

tel. (22) 331 39 03

dr Anna Piwek-Laskowska

Time Clinic

ul. Duchnicka 3 (budynek 4 wejście A)

www: timeclinic.pl

e-mail: a.piwek@wp.pl

tel. (22) 320 29 52

dr Renata Przydatek-Tyrajska

Gabinet RENO-MED

ul. Podkowy 87

www: reno-med.pl

e-mail: rtyrajska@tlen.pl

kom. 603 541 899

dr Iwona Radziejewska

Beautiful Skin

ul. Abrahama 18 lok 306

 

 

 

www: radziejewska.eu

www: centrumflebologii.pl

www: beautifulskin.com.pl

e-mail: iwona.radziejewska@onet.eu

kom. 665 331 749

tel. (22) 673 34 54

dr Ewa Rybicka

Klinika Pielęgnacji Urody Amaya

ul. Dzielna 21 lokal 16

 

www: pielegnacjaurody.pl

e-mail: medycynaestetyczna@interia.pl

kom. 668 830 516

tel. (22) 241 13 88

dr Piotr Siennicki

Gabinet RENO-MED

ul. Podkowy 87

 

 

kom. 603 541 899

dr Ewa Skrzypek-Fakhoury

Supraestetica

ul. Łucka 18 lokal 11

www: supraestetica.pl

e-mail: info@supraestetica.pl

tel. (22) 487 99 37

dr Piotr Sznelewski

 

 

e-mail: piotr.sznelewski@wp.eu

kom. 607 601 775

tel. (22) 487 99 37

dr Agnieszka Tkaczyk

Filozofia Zmysłów

ul. Ostródzka 62b

 

kom. 790 790 360

tel. (22) 675 22 51

dr Widerkiewicz Krzysztof

Esmediqua

ul. Wańkowicza 2

www: esmediqua.pl

e-mail: doktor@esmediqua.pl

kom. 695 365 867

dr Małgorzata Żak

Time Clinic

ul. Duchnicka 3 (budynek 4 wejście A)

www: timeclinic.pl

e-mail: mzakmd@gmail.com

tel. (22) 320 29 52