Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Znajdź lekarza

Dr Andrzej Ignaciuk

BIO

Dr Andrzej Ignaciuk jest cenionym i doświadczonym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej.

W Polsce był pionierem tej nowej gałęzi medycyny i autorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej. Co więcej, dr Ignaciuk jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej na świecie. Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej (botox), wypełniaczy i kwasu polimlekowego oraz diagnostyce i terapii cellulitu, stosowaniu tkanek autologicznych oraz innych zabiegach anti-aging.

Był pomysłodawcą, założycielem oraz przewodniczącym Sekcji Medyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Sekcja w 2010r. została przekształcona w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a dr Andrzej Ignaciuk objął funkcję prezesa. W tym samym roku został mianowany na stanowisko wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Był również vice prezesem UIME (Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Paryżu). Największą w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej inicjatywą Towarzystwa jest corocznie organizowany Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów wszystkich dziedzin.

Wykładowca i autor

Jest także założycielem i dyrektorem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, która funkcjonuje od 2002r. Dr Ignaciuk jest wykładowcą PSME PTL, Uniwersytetu Wysp Balearów w Hiszpanii, Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Szkoły Medycyny Estetycznej na Ukrainie, a jego książki i liczne publikacje są prezentowane podczas kongresów Medycyny Estetycznej na całym świecie. Jest współautorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej w Polsce oraz redaktorem polskich wydań podręczników z zakresu medycyny estetycznej.
Umów wizytę

Gabinet dr Ignaciuk
al. Przyjaciół 9/6
Warszawa

telefon: 691 054 696
www: http://www.drignaciuk.plPolskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by