Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Znajdź lekarza

Dr Elżbieta Zdanowska

BIO

Lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, specjalista anestezjolog.

Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i AntiAging PTL w Warszawie. Ukończyła szereg szkoleń, w tym Full Face Lifting w zakresie procedur odmładzania i regeneracji skóry. W Klinice Bałtyckiego Centrum Chirurgii Plastycznej prowadzi prywatną praktykę z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Posiada liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzające wiedzę oraz umiejętność stosowania rozmaitych technik medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, mezoterapia, peelingi medyczne, intralipoterapia, wypełniacze, modelowanie twarzy, laserowe odmładzanie).

W swojej praktyce stosuje zabiegi oparte na najnowszych odkryciach naukowych z dziedziny regeneracji skóry. W zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oprócz tradycyjnych wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy, Radiesse preferuje naturalne procesy regeneracyjne skóry z wykorzystaniem autologicznych tkanek pacjenta (tkanka tłuszczowa, osocze, komórki macierzyste).
Umów wizytę

Medezthetic
ul. Więckowskiego 2a/4
Szczecin

telefon: 511 450 447
www: http://medezthetic.plPolskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by