Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Znajdź lekarza

Dr n. med. Tomasz Zaborowski

BIO

Lekarz-specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Absolwent trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestnik licznych sympozjów i szkoleń praktycznych. Od 2008 roku z powodzeniem wykonuje zabiegi iniekcyjne: botox, kwas hialuronowy, lipolizę iniekcyjną, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię i inne. Posiada kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów: lasera frakcyjnego, BBL oraz Lightsheer Duet.

Informacja o firmie:

Centrum Ideal Med to miejsce, które powstało z myślą o wykonywaniu profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Dzięki zespołowi, który tworzą lekarze wielu specjalności oraz doświadczeni kosmetolodzy, jesteśmy w stanie w kompleksowy sposób spojrzeć na problemy naszych pacjentów oraz zaproponować skuteczne postępowanie. Sprzęt medyczny używany w naszym centrum został wyprodukowany przez renomowanych producentów, tym samym posiada odpowiednie certyfikaty jakości (FDA, CE). Doświadczenie zdobywane od 2007 roku oraz wysoka jakość stosowanych urządzeń pozwala nam oferować zabiegi skuteczne i bezpieczne.
Umów wizytę

IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Chodźki 13/4-5
Lublin

telefon: 600 600 581
telefon stacjonarny: (81) 741 61 62
email: centrum@idealmed.pl
www: http://www.idealmed.plPolskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by